Projektowanie łazienek Koszalin i Mielno

Łazienka jest szczególnym miejscem mieszkania lub domu wymagającym przemyślanego układu funkcjonalnego i ergonomicznych rozwiązań. Ważna jest również trwałość materiałów i niepowtarzalna kompozycja pozwalające cieszyć się ich walorami przez długie lata użytkowania.

Projekt łazienki

Aranżacje wnętrz prowadzimy w dwóch podstawowych trybach: online i standard.

Projekt Standardowy rozpoczyna się wykonaniem inwentaryzacji pomieszczenia i ustaleniem upodobań estetycznych Klienta. Pracujemy na bazie inspiracji będących kierunkowskazem dla pierwszych wstępnych koncepcji projektowych.

Następnym etapem jest wybór koncepcji najbardziej zbliżonej do oczekiwań Klienta. Dalsze konsultacje precyzujące zakres kolorystykę materiały i przewidywane dodatki, prowadzą do wykonania ostatecznej kompozycji wnętrza łazienki.

Zatwierdzenie przedstawionej kompozycji ostatecznej uruchamia etap przygotowania dokumentacji dla wykonawców.

Dodatkowo w trakcie prac wykończeniowych wykonujemy nadzór autorski nad projektem, kontrolując zgodność wykonanych prac z dokumentacją.

Projekt online różni się jedynie sposobem komunikacji. Klient przekazuje Architektowi Wnętrz dane pomieszczenia i wykonuje we własnym zakresie pomiary. Dostarczamy instrukcję prowadzenia pomiarów.

Projekt i aranżacja łazienki gościnnej w domu – Koszalin

Jak planować prace wykończeniowe i projektowanie łazienki

Planując remont lub prace wykończeniowe w nowym budynku, warto zwrócić uwagę na terminy. Projektowanie łazienki z inwentaryzacją i szczegółowymi konsultacjami wymaga od 2 do 3 tygodni. Mając projekt i specyfikację materiałową należy w zależności od materiałów przyjąć standardowy czas 2 – 4 tygodni na skompletowanie całego zamówienia. Pozostaje umówić wykonawcę. Niestety zależnie od zakresu prac i sezonu remontowego .. na najlepsze ekipy można poczekać nawet do pół roku.

Projekt i aranżacja łazienki w obiekcie Hotelowym

Dokumentacja projektu wnętrza łazienki

Wykonujemy kompleksowo każdy projekt. W skład dokumentacji wchodzą:

  • rysunki techniczne wykonawcze uwzględniające przyłącza wodne, elektryczne i grzewcze.
  • fotorealistyczne wizualizacje projektowanego pomieszczenia,
  • zestawienia materiałów,
  • zestawienia mebli,
  • zestawienia dodatków,
  • lista potencjalnych dostawców.

Zakres naszych prac projektowych

Dla inwestorów indywidualnych wykonujemy projekty łazienek w mieszkaniach, domach i apartamentach. Realizujemy również aranżacje w hotelach, pensjonatach i obiektach wypoczynkowych. Zakres naszej działalności obejmuje Koszalin, Mielno, Unieście, Łazy i Mielenko.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące projektowania łazienek

kontakt@architektkoszalin.pl

+48 795 794 795

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *