Projektowanie i aranżacja w Koszalinie

Specjalizujemy się w projektowaniu i aranżacji niepowtarzalnych wnętrz w Koszalinie i Mielnie. W zakresie naszej działalności znajdują się projekty mieszkań i apartamentów, aranżacja hoteli i pensjonatów oraz projektowanie wnętrz domów.

Projektowanie wnętrz łazienki

Każdy projekt realizujemy etapami

Słuchamy Klienta, i koncentrujemy uwagę na celu jaki wspólnie nakreślimy.

Pierwszy etap to określenie preferencji estetycznych. Klient z pomocą inspiracji wskazuje styl i funkcjonalność którą oczekuje w nowym wnętrzu. Nie zawsze jest możliwe umieszczenie wszystkich elementów, dlatego przykładamy szczególną uwagę do ustalenia priorytetów. Nakreślenie widełek budżetowych realizacji projektu otwiera drogę do kolejnego etapu.

W drugim etapie przygotowujemy wstępne koncepcje projektowanego wnętrza. Przedstawiamy je zawsze w formie fotorealistycznych wizualizacji, które pozwalają Klientowi doprecyzować z Architektem Wnętrz w Koszalinie ostateczny kształt projektu aranżacji pomieszczeń. Każda ze wstępnych koncepcji mieści się w zakładanym budżecie.

Opracowanie ostatecznej koncepcji i zatwierdzenie materiałów jest głównym zakresem trzeciego etapu projektowania wnętrz. Z omówionych projektów wstępnych tworzymy kompozycję składającą się z wybranych elementów, materiałów i dodatków. Na bazie wykonanego projektu 3D pomieszczeń opracowujemy szczegółowe wizualizacje. Klient potwierdza dobór kolorystyki i akceptuje każdy z elementów podanych w zestawieniach dodatków i sprzętów wybranych do aranżacji. Na tym etapie możliwe są jeszcze zmiany wymuszone przy precyzowaniu budżetu oraz potwierdzaniu dostępności i cen materiałów.

Etap czwarty obejmuje wykonanie ostatecznej kompozycji i jej dokumentacji technicznej niezbędnej dla ekip remontowych i stolarzy. Wykonujemy również zestawienia materiałów wykończeniowych, sprzętów i dodatków do wnętrza. Jest to również czas na potwierdzenie kosztów i terminów prac wykończeniowych i montażu zabudowy meblowej w każdym z pomieszczeń. Wstępne terminy wykonawców można ustalić już na pierwszym etapie projektowania, jednak realne informacje i wyceny możliwe są do ustalenia dopiero teraz.

Realizacja i nadzór nad przebiegiem prac jest dodatkową usługą, którą świadczymy na życzenie Klienta. Naszym zadaniem jest kontrola zgodności wykonanych prac z opracowanym projektem wnętrz. Zwracamy również uwagę na jakość i poprawność wykończeń i informujemy Klienta o ewentualnych zastrzeżeniach.

Projekty wnętrza sypialni tryb standard lub online.

Poza projektami wnętrz całych obiektów, realizujemy projekty łazienek lub kuchni jako pojedynczych pomieszczeń. Mamy możliwość wykonania takiego projektu standardowo czyli z przyjazdem na pomiary i konsultacje, lub online. Tryb online oznacza, że Zamawiający przesyła nam wymiary pomieszczenia, wykonane we własnym zakresie i zdjęcia pomieszczenia. Na podstawie przesłanych informacji wykonujemy projekt obejmujący kompozycje wstępne, konsultacje online a po akceptacji kompletny projekt wnętrza łazienki.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

kontakt@architektkoszalin.pl

aranżacje wnętrz wykonujemy również w Kołobrzegu – Architekt Wnętrz Kołobrzeg

Dla Klientów zainteresowanych aranżacją hoteli zapraszamy do zapoznania się z informacjami w serwisie Projektowanie Wnętrz Hoteli